İptal ve İade

iade-garantisi

 

  1. DugunTablosu.com tarafından üretilen birinci sınıf kalitedeki kanvas tablolar, tüm kalite testlerinden geçtikten sonra müşteriye adrese teslim, ücretsiz kargolanmaktadır.

  1. Müşteriye ulaşan üründe kırılma, renklerinde gözle görülür bir bozulma, ya da herhangi bir dezenformasyona uğraması görülmesi durumunda, müşteri ürünü 14 gün içerisinde DugunTablosu.com firmasına kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilir. Bu durumda kargo ücreti DugunTablosu.com tarafından ödenir.

  1. DugunTablosu.com, ürettiği tüm tablolarda en kaliteli malzemeler ve birinci sınıf profesyonel işçilik sunduğunun garantisini, tüm siparişlerde müşterilere vermektedir.

  1. Sitede yer alan tüm tablo modelleri müşterinin siparişi üzerine( kişiye özel ) üretilmektedir. İkinci maddede yer alan şartlar dışında ürünün beğenilmemesi ve diğer keyfi sebeplerle iade ya da değişim yapılamaz.

  1. Sitede yer alan tablo modelleri bilgisayar üzerinde oluşturulmuş canlandırma resimlerdir. Sipariş üzerine üretim gerçekleştirilmesinden dolayı tüm ürünlerin sitede gerçek resimlerinin yer alması mümkün olmadığı gibi, müşteriye ulaşan ürün ile sitede yer alan resim arasında %5 farklılık görülebilir.

  1. Müşterinin, ürünün teslimi esnasında ürünü kontrol edip teslim alması gerekmektedir. Eğer üründe 2. maddede sayılan durumlardan birisi görülürse kargo görevlisine tutanak tutturarak, tarafımıza karşı ödemeli olarak kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilirsiniz. Sonradan fark edilen kargo veya üretim kaynaklı problemler için bizimle iletişime geçmeniz halinde ücretsiz değişim sağlanır.

  1. EFT/Havale ile satın alınan ürünlerin müşteri tarafından kargo firmasından teslim alınmaması ve ürünün tekrar firmamıza geri dönmesi durumunda 2. kez kargolama ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.

  1. Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini duguntablosu.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

 

 

 

Haziran 2020 itibariyle satışlarımızı sonlandırdık. Sağlıkla kalın. Kapat