Size Özel 3 Parça Düğün Tablonuz

Stokta yok

Fotoğrafınızı Gönderin

 

En değerli fotoğrafınızı muhteşem bir canvas tablo baskı seçeneğine dönüştürmek ister misiniz ? Bir sanat eseri parçası olan kanvas baskı, tamamen size özel hale dönüştü.  Tuval üzerine baskı, muhteşem görünüş sizi oldukça mutlu edecek. Siz de canvas tablo yaptırarak bulunduğunuz alana ayrı bir güzellik katın. En iyi ve en kaliteli canvas baskı duguntablosu.com’da. Yüksek kalitede kanvas tablo, çok sayıda baskı boyutu seçeneği, sorunsuz ve hızlı teslimat ve en uygun fiyat sadece duguntablosu.com’da.Teslimat süresi 4-6 gündür. Kredi kartıyla ve kapıda ödeme seçeneği vardır.

Türkiye’nin en büyük, en hızlı ve en kaliteli online digital fotoğraf baskı merkezinde sizde canvas bastırmak istiyorsanız hemen siparişinizi veriniz.

Canvas tablo olarak kullanmak istediğiniz resmi bize iletin 3 parçalı kanvas tablonuz hazır.

 Örnek Düğün Resimleri Aşağıdadır.

Dugun 3 Parca 2

 

Dugun 3 Parca 4

 

Dugun 3 Parca 5

 

Dugun 3 Parca 1

 

Size özel yapılan çalışmalarda demo gösterimdeki kesmeler esas alınır. Ekran ışığından ve baskıya verilen fotoğraf kalitesinden kaynaklı değişiklikler yaşanabilmektedir. Fark maksimum %10 oranında yaşanmaktadır.
Kişisel tablo ve düğün tablosu yaptırmak isteyen müşterilerimiz olası bu ufak farkı kabul etmiş sayılır.

Yorumlar

 • Cancan46
  Cancan46

  Yurt dışına spariş verme imkanımız varmı

  • Düğün Tablosu
   Düğün Tablosu

   Merhaba, şu an için yurtdışı gönderisi yapmıyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • Şerife alas
  Şerife alas

  Siparişi veremedim bi türlü malesef çok istiyordum😞

 • Akdoğan
  Akdoğan

  gerçekten süper işçilik. almayı düşünenlere tavsiye edebilirim. biz çok beğendik. sağolun.

 • İrem09
  İrem09

  Siparişi verdikten 3 gün sonra kargo elime ulaştı.
  2 Adet resim gönderdim, en güzelini yapana kadar bizzat ilgilenildi. sürekli bana maille dönüş yaptılar. Ve en iyisi oldu sanırım. tablomuz mükemmel. teşekkür ederim herkese.

 • Azbay
  Azbay

  Site çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum, isteklerimi tam olarak karşıladılar. Tablom geldi en güzel köşemde asılıyor.

 • Melike
  Melike

  Düğün tablomuz biraz önce elime ulaştı. Tek kelimeyle mükemmel. Düğün fotoğrafçımız aynı ölçülerde canvas tabloya 180 lira demişti. onun için ona yaptırmadık. burda yarı fiyatına yaptırdık. ve doğrusunu söylemek gerekirse fotoğrafçının bize örnek olarak gösterdiğinden çok aça çok daha kaliteli tablo yapıyor burası.
  Her açıdan kazançlıyım yani. Teşekkür ederim.
  Diğer parçalı tablolarınıza da bayıldım. dört mevsim tablosu sipariş edeceğim haftaya inşallah.

 • nilay.musa
  nilay.musa

  emel hanımın da dediği gibi farklı bir şey isteyenler için oldukça yaratıcı. biz de eşimle büyük bir fotoğrafa o parayı vermektense canvas tablo yaptırarak hem farklı hem de daha uygun bir iş yaptıımızı düşünüyoruz. telefonda konuştuumuz site yetkilisi çok ilgiliydi. tablomuzu beğendik evimize astık. her gelen hayran kaldı. teşekkür ediyoruz bir fotoğraf daha göndereceğiz.

 • nilay.musa
  nilay.musa

  emel hanımın dediği gibi klasik bir fotoğraf albümündense bu şekilde tablo yaptırmak daha yaratıcı ve daha uygun fiyata. hem de kalıcı oluyor. eşim ve ben fotoğraf gönderdik tablomuz çok şık durdu. ayrıca site çalışanı çok ilgiliydi.

 • emell
  emell

  çok teşekkür ederim. klasik çerçeveli büyütülmüş fotoğraflardansa burada görüp beğendiğimiz canvas tablo yaptırma fikrimiz gerçeğe dönüştü. evimize astık harika bir görüntüsü var ve renkler beklediğimizden çok çok iyi. herkesin beğenisini kazandı tablomuz. iki fotoğraf daha göndermeyi düşünüyoruz.